Вітаємо стипендіатку Кабінету Міністрів України

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти» академічні стипендії на І семестр 2023/2024 навчального року отримають найбільш обдаровані 70 студентів закладів вищої освіти.

Серед стипендіатів єдина представниця Прикарпаття – студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу АКПАРШЕВА Діана Сергіївна.

Діана – студентка Інституту архітектури, будівництва та енергетики, спеціальність «Архітектура та містобудування», відмінниця навчання й активна учасниця студентського життя університету.

Уся університетська спільнота щиро вітає студентку, бажає подальших успіхів у навчанні та звершень у науковій роботі!