ВІТАЄМО СТУДЕНТА-СТИПЕНДІАТА ПАТ "УКРНАФТА"

Вже сьомий рік поспіль у межах співпраці ПАТ «Укрнафта» та ІФНТУНГ, діє стипендіальна програма для студентів . Попри труднощі воєнного часу, «Укрнафта» продовжує підтримувати талановиту молодь.

Цьогоріч відбір стипендіатів проводився серед студентів 3-го, 4-го курсу бакалаврату та  1-го курсу магістратури інститутів Нафтогазової інженерії, Інженерної механіки та робототехніки та Факультету природничих наук.

Одним з п’яти переможців стипендіальної програми став студент групи НЗГ-20-1, Гриців Сергій !!!

Кафедра геології та розвідки нафтових і газових родовищ щиро вітає Сергія з отриманням стипендії та бажає успіхів, натхнення та нових досягнень в навчанні та науковій діяльності !!!

Хочемо також відмітити за участь у співбесіді, інших студентів кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ, а саме:

Стиславську Анну - ст.гр. НЗГм-23-1

Ліщинську Тетяну - ст.гр. НЗГ-20-1