ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ .Стипендіальна програма ПАТ "Укрнафта"

Хочемо подякувати студентам за активну участь у відбірковій  комісії  стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта». Зазначимо, що всі учасники програми приємно вразили своїм світоглядом , знаннями, бажанням розвиватися та рухатись вперед. Обрати  було не так просто. Отож, переможцями стипендіальної програми  стали:

Інститут інженерної механіки

·       Гатич Назарій Андрійович

Інститут нафтогазової інженерії :

• Курч Ольга Іванівна
  • Глухий Святослав Дмитрович
  • Васютин Денис Юрійович

Інститут  туризму та природничих наук:

• Федорняк Мирослав Васильович

Нагадаю склад комісії від ПАТ «Укрнафта»:

• Халак Ярослав Миколайович – начальник управління підвищення нафтовіддачі ПАТ «Укрнафта».
  • Слободян Олег Михайлович – регіональний менеджер з комплексного керування фондом свердловин Захід ПАТ «Укрнафта».
  • Захарко Роман Олександрович – регіональний менеджер з комплексного керування фондом свердловин Схід ПАТ «Укрнафта».
  • Микитюк Вікторія Володимирівна –менеджер з геофізики Управління геології та розробки родовищ ПАТ "Укрнафта".
  • Бабій Михайло Богданович – менеджер з методів інтенсифікації  Управління підвищення нафтовіддачі ПАТ «Укрнафта».
  • Ущенко Олександр Васильович  – командир Полтавського воєнізованого загону ПАТ “Укрнафта”.
  • Бабич Наталія Геннадіївна – начальник управління з підбору персоналу  ПАТ «Укрнафта».
  •  Мушак Леся Степанівна  – начальник служби по роботі з персоналом Захід ПАТ «Укрнафта».
  •  Барчук  Ірина Борисівна – старший фахівець з підбору персоналу ПАТ «Укрнафта».
  • нститут інженерної механіки

7 анкет отримано, до ІІ етапу запрошено 3 студента