Вітаємо наших переможців!

​​​​​​​Напередодні нового року студентам групи ПУА-19-1 Володимиру Книгиницькому та Надії Коцеловській вручено дипломи другого ступеня та подарунки за перемогу у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді у номінації «Забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків» (науковий консультант – доцент кафедри Лариса Мосора).

Конкурс започатковано у 2020 році Національним агентством України з питань державної служби України та Центром адаптації державної служби до стандартів ЄС з метою пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління.

Міжнародними партнерами конкурсу є ООН Жінки в Україні; Проєкт ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR);Проєкт Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії; Швейцарсько-український проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».