ВІМ-технології – у топі архітекторів й будівельників

Серед лекторів першого  науково-освітнього семінару базового академічного курсу «ВІМ-технології в життєвому циклі будівель і споруд», який провела нещодавно Академія будівництва України – в. о. завідувача кафедри архітектури і містобудування Інституту архітектури, будівництва та енергетики Олексій ЯЩЕНКО.

Науковець ІФНТУНГ разом з провідними викладачами ВІМ-технологій України та з-за кордону розробили 60-годинний , шестимодульний курс, зфокусований на практичній роботі. Професійна проектно-будівельна спільнота з усіх регіонів України має можливість долучитись до нових знань та навичок в проектуванні, будівництві та супроводі періоду експлуатації обʼєктів нерухомості на основі цифрових технологій.

Захід виявився надзвичайно ефективним. Організатори подякували всім учасникам заходу та запросили до подальшої співпраці у розбудові України на інноваційних засадах.

Акутуальні новини