"Викладачка кафедри стала учасницею міжнародної конференції у Республіці Польща"

Участь у конференції. Відбулась ІІІ Міжнародна наукова конференція в рамках польсько-української співпраці «Місцеве самоврядування в умовах централістичних процесів. Польська та міжнародна перспективи», організована Інститутом права, адміністрації та економіки Педагогічного університету (м. Краків, Республіка Польща). Тематичними блоками конференції стали: Децентралізація та централізація державної влади; Системна позиція органів місцевого самоврядування в Польщі, Україні та інших країнах; Системні реформи, що впливають на статус органів місцевого самоврядування; Партнерство з місцевими органами влади, в тому числі у сфері міжнародної співпраці. Активну участь у даній конференція взяла доцентка кафедри публічного управління та адміністрування Мосора Л. С., що виступила з доповіддю та презентацією. Результатом проведеної конференції стала публікація колективної монографії «Samorząd terytorialny wobec procesów centralistycznych. Perspektywa polska i międzynarodowa» (2020 р.).