« 19 » грудня 2017 року відбулося засідання екзаменаційної комісії на базі компаніїї SoftServe із захисту магістерських робіт студентами Адамовським Б.І., Сакайлюком А.М., Сулятинським Р.Ю. спеціальності комп’ютерна інженерія Інституту інформаційних технологій.
ПРИСУТНІ:
Голова ЕК: Білічак Тарас Євгенович – системний адміністратор ТОВ «Вайз Саппорт»
Члени ЕК:
1.    Горбійчук М.І. – завідувач кафедри КСМ, д.т.н, професор, заст. голови
2.    Заячук Я.І. – доцент кафедри КСМ
3.    Кропивницька В.Б. – доцент кафедри КСМ

Секретар ЕК:  Ширмовська Н.Г. – доцент кафедри КСМ

• Виїзне засідання екзаменаційної комісії з захисту магістерських робіт на базі компанії «SoftServe»