Відродження через соціальне підприємництво

Продовжуємо боротися та відновлювати Україну Зображення видалено.Зображення видалено. кожен на своєму місці!

18-19 січня 2024 року у м. Львів Ірина Перевозова та Христина Обельницька пройшли тренінг на тему:

Особливості впровадження та викладання курсу з підприємництва

"Відродження через соціальне підприємництво".

Такий потрібний захід організований ГО "Джуніор Ачівмент Україна" та підтриманий міжнародними організаціями.

Важливим результатом дводенного інтенсиву є:

Зображення видалено. підвищення кваліфікації, що засвідчують сертифікати,

Зображення видалено.долучення до спільноти, яких об'єднує ідея відновлення нашої країни,

Зображення видалено.та найважливіше велике бажання досягати поставлених цілей завдяки передачі знань студентам по створенню ідей соціальних підприємств, найкращі з яких мають бути підтримані та реалізовані.

Зображення видалено.Дякуємо нашим захисникам за можливість робити свою справу

Довідково: Навчальний курс "Соціальне підприємництво" впроваджений на кафедрі підприємництва та маркетингу в освітній програмі "Підприємництво, торгівля та біржовпа діяльність" освітнього рівня "бакалавр" з 2021 року.