Відкриття лабораторії радіоелектроніки.

19 грудня представники ІФНТУНГ зокрема ректор Ігор ЧУДИК та завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Факультету автоматизації та енергетики Андрій ЛАГОЙДА взяв участь у відкритті лабораторії радіоелектроніки на території Promprylad.Renovation.
Лабораторія радіоелектроніки - це відкритий освітньо-практичний простір, створений для формування регіонального кластера електроніки та робототехніки. Ініціатива реалізується в межах проєкту «ПРОМТЕХ» і покликана поєднати освіту, технології та бізнес-середовище.
Під час відкриття та презентації лабораторії в обговоренні взяли участь представники ІФНТУНГ, які долучилися до формування планів щодо співпраці у 2026 року в ході якої ішлося про механізми інтеграції лабораторії в освітні програми ІФНТУНГ та бізнес-процеси регіону.
«Присутність кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій серед партнерів при реалізації таких проєктів являється надзвичайно актуальною оскільки тільки ІФНТУНГ серед закладів вищої освіти області в межай спеціальності G7 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» реалізовує освітні програми найпопулярнішою з яких є реалізовувана нашою кафедрою програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»», – зазначив Андрій ЛАГОЙДА.
 

  • 1
  • 2
  • 8
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9