Управління якістю в ІТ-проектах

16.11.2023 року в рамках вивчення дисциплін «Управління якістю» для групи МНПм-23-1 та дисциплін «Ділове адміністрування: управління якістю», «Ділове адміністрування: управління проєктами» для групи МНм-23-1, відбулася пара за участю Керівника практики бізнес-аналізу центру передового досвіду ІТ-компанії  SoftServe (Business analysis practice leader, CoE, SoftServe) Любомира Смаги на тему «Управління якістю в ІТ-проектах: критерії, оцінки та метрики». Студенти були ознайомлені із специфікою управління якістю в ІТ-галузі, ключовими компонентами управління якістю програмного забезпечення, особливостями вибору критеріїв оцінки якості відповідно до проектних ролей та стадій впровадження проекту. Студенти проявили особливу зацікавленість до специфіки управління якістю в ІТ-сфері, задали багато запитань та отримали вичерпні кваліфіковані відповіді.