Це підтвердив 10-й Київський Безпековий Форум для молоді (КБФ), який нещодавно відбувся у Києві за організації Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у партнерстві з Представництвом НАТО в Україні та за підтримки Національного Демократичного Інституту і Представництва Фонду Фрідриха Еберта в Україні.
Тема першого з початку повномасштабного вторгнення молодіжного КБФ – «Gen W. Українське покоління війни», зібрала політиків, військових, дипломатів, політологів, журналістів, освітян, експертів та понад 100 молодих лідерок та лідерів із усієї країни, серед яких – студентка 4-го курсу Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ Мар’яна СТАНІСЛАВСЬКА (гр. ЕК-21-1).
Студентка з активною громадянською позицією подала заявку на Форум, бо вважає його трибуною для тих, хто сьогодні бореться за Україну, і трибуною для тих, хто завтра буде відбудовувати Україну. На заході обговорювались виклики, які долає українська молодь під час війни, та питання надважливої місії, яку молодь взяла на себе в наближенні перемоги та яка очікує її по завершенні війни.
Авторитетні спікери фокусувались на трансформації та реформуванні армії освіти, економіки, європейському шляху України та перспективи членства держави у НАТО як гарантія безпеки.
«Після дискусій, за результатами форуму, - ділиться враженнями студентка ІФНТУНГ, - учасники написали два документи – листи до НАТО та до Українського уряду щодо важливості членства України в Альянсі та в ЄС».
Уся атмосфера заходу підкреслила переконання української молоді, що членство України в НАТО надішле дуже важливий сигнал міжнародним інвесторам щодо стабільності в Україні, що, як наслідок, посприяє підвищенню прямих іноземних інвестицій, підтримає економіку країни й посилить європейську стабільність, а вступ України до ЄС є запорукою національної безпеки: економічної, політичної, інформаційної, енергетичної, соціальної.
Пишаємось, що наші студенти готові брати на себе відповідальність за долю країни, впливати на її політику та відбудовувати її у гроні спільноти європейських держав.