УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПОПОВНИЛАСЬ ОФІЦЕРАМИ-МАГІСТРАМИ!

В актовому залі ІФНТУНГ зібралися курсанти, студенти, адміністрація, викладачі та працівники університету, батьки та гості з нагоди вручення дипломів магістра та першого офіцерського звання «лейтенант» випускникам Кафедра військової підготовки Івано-Франківського НТУ нафти і газу, для яких цей день, без найменшого перебільшення, є однією з найважливіших подій, заради якої невтомно працювали. Так, протягом п’яти років вони наполегливо здобували теоретичні знання та практичні уміння і навички, щоб сьогодні успішно виконувати професійні обов’язки заради військової та енергетичної безпеки України.

Із трепетом у голосі та подякою в очах звернувся до викладачів, одногрупників, батьків офіцер-магістр, який отримав диплом з відзнакою, Іван Русин: «Роки навчання були найкращими. Велика дяка викладачам, які вклали все найкраще у наш розвиток. Частинка кожного з вас і тієї роботи, яку ви у нас вклали, навіки залишиться з нами. Зараз ми готові виправдати сподівання, які на нас покладає університет та наша країна. Також дякую своїм побратимам - я знайшов друзів на все життя. Впевнений, що усі ми досягнемо висот, будемо у вищих ешелонах влади, та при цьому головне – залишатися Людиною, чого я і бажаю нам! Ми не розчаруємо!»

У святковій атмосфері згадували й тих, хто відстоював цілість і незалежність України, віддав за це власне життя, вшанували ветеранів АТО, серед яких майже всі викладачі кафедри військової підготовки, а також присутній на урочистостях проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець. Він із хвилюванням у голосі привітав новоспечених офіцерів-магістрів і побажав, щоб їхня військова спеціальність була їм тільки на добро, щоб не довелось пережити ті жахіття, які пройшли тисячі наших воїнів на війні з агресором на Сході Україні.

Завершився урочистий захід традиційним військовим маршем, дзвоном монет і підкиданням вгору кашкетів.

• УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПОПОВНИЛАСЬ ОФІЦЕРАМИ-МАГІСТРАМИ!
  • .УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПОПОВНИЛАСЬ ОФІЦЕРАМИ-МАГІСТРАМИ!
  • УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ПОПОВНИЛАСЬ ОФІЦЕРАМИ-МАГІСТРАМИ!