УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРИ НАДС

7 вересня 2023 року відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань професійного навчання при Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС). Тема - обговорення перспектив провадження освітньої діяльності за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в контексті оновлення переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, та його наближення до Міжнародної стандартної класифікації освіти.

Приємно відзначити, що в засіданні Координаційної ради взяли участь в. о. завідувача кафедри ПУА ІФНТУНГ Іван Лопушинський і доцентка кафедри ПУА Лариса Мосора.

За результатами засідання Координаційна рада ухвалила спільне рішення, що буде враховане НАДС як зацікавленою інституцією під час підготовки позиції щодо проєкту нового переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, та внесене на розгляд МОН.