Участь у конференції „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GOSPODARCZY — TEORIA I PRAKTYKA”

13 грудня 2023 року професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та адміністрування Запухляк Іванна, Кінаш Ірина, Галюк Ірина, Петрина Марія, Тараєвська Леся, а також аспірант Романович Володимир та докторантка Вербовська Леся взяли участь у конференції „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ GOSPODARCZY — TEORIA I PRAKTYKA”, яка відбувалася на кафедрі Katedrę Nauk Ekonomicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Доповідачі виступали польською мовою. Конференція відбувалася в гібридному форматі (https://prawo.amu.edu.pl/aktualnosci/).

Після завершення доповіді, учасники конференції мали можливість задати запитання, подискутувати про наслідки війни як для України так і для Польщі та обговорити представлені результати дослідження. Виклика дискусію викликала доповідь професора Кінаш Ірини та аспіранта Романовича Володимира про сучасні тренди розвитку цифрового HR.