УЧАСТЬ КАФЕДРИ ПУА В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Сьогодні науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ взяли участь у V-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна парадигма публічного управління», що відбулася в дистанційному режимі на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

З привітальним словом до учасників конференції за дорученням директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука звернувся в.о. завідувача кафедри ПУА Іван Лопушинський.

У конференції взяли участь професори Дмитро Дзвінчук та Іван Лопушинський, доценти Марія Красій, Лариса Мосора та Наталія Струк, а також аспіранти кафедри. При цьому доцентка кафедри Лариса Мосора виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Децентралізація в період воєнного стану».

За результатами конференції має бути сформований збірник тез виступів.