УЧАСТЬ ІВАНА ЛОПУШИНСЬКОГО У VIII МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З РОЗВИТКУ ОСВІТИ ТА УПРАВЛІННЯ

05-06 жовтня 2023 року в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ професор Іван Лопушинський взяв участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції "Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності", що відбулася в дистанційному форматі на базі КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради.

Іван Лопушинський виступив на пленарному засіданні конференції з доповіддю "Убезпечення діяльності закладів освіти в умовах правового режиму воєнного стану".

Під час виступу професор зосередив увагу учасників конференції на проблемах, що мають місце в убезпеченні учасників освітнього процесу в умовах повномасштабних воєнних дій, та заходах Української держави, спрямованих на забезпечення безпеки учнів, студентів, педагогічних і науково-педагогічних працівників та персоналу закладів освіти всіх рівнів.