Участь гаранта освітньої програми в тренінгу!

Сьогодні гарант ОПП "Публічне управління та адміністрування" другого (магістерського) рівня вищої освіти, доцент кафедри Лариса Мосора взяла участь у тренінгу "Використання технології дизайн-мислення для впровадження змін та інновацій".

⭐️Про цікавий досвід дизайн-лабораторій та центрів розвитку лідерства, які функціонують в органах влади США, Великої Британії, Канади, Сінгапуру та інших країн, розповіли представники кафедри євроінтеграційної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка - завідувачка Мар’яна Орлів та доцентка Світлана Кустова.

🎯Учасники заходу навчились формулювати управлінські проблеми, опанували основні інструменти технології дизайн-мислення та з’ясували, якими якостями мають володіти учасники проєктних команд для досягнення успіху.