У рамках вивчення дисципліни

Зустріч у рамках вивчення дисципліни

05 травня 2021 року відвідав он-лайн заняття студентів групи НЗФ-17-2гдс з дисципліни "Обробка і інтерпретація даних ГДС" колишній випускних кафедри (на той час кафедри геофізичних досліджень свердловин), заступник директора з геології ТОВ "ГЕО-ДЕЛЬТА-КБ" Роман Мирославович Василина. Він, як фахівець із великим виробничим досвідом, розповів студентам про сучасний стан промислової геофізики в Україні та закордоном, а також про її перспективи в майбутньому. Особливо студентів зацікавила доповідь Романа Мирославовича про сучасні комплексні автоматизовані системи обробки і інтерпретації даних ГДС, які використовуються не тільки вітчизняними виробничими організаціями та науково-дослідними установами, але і провідними іноземними компаніями (Schlumberger, Halliburton та ін.).