![Зустріч у рамках вивчення дисципліни](/sites/default/files/inline-images/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%9A%D0%B0%D1%84%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B805052021%2B.png)
05 травня 2021 року відвідав он-лайн заняття студентів групи НЗФ-17-2гдс з дисципліни "Обробка і інтерпретація даних ГДС" колишній випускних кафедри (на той час кафедри геофізичних досліджень свердловин), заступник директора з геології ТОВ "ГЕО-ДЕЛЬТА-КБ" Роман Мирославович Василина. Він, як фахівець із великим виробничим досвідом, розповів студентам про сучасний стан промислової геофізики в Україні та закордоном, а також про її перспективи в майбутньому. Особливо студентів зацікавила доповідь Романа Мирославовича про сучасні комплексні автоматизовані системи обробки і інтерпретації даних ГДС, які використовуються не тільки вітчизняними виробничими організаціями та науково-дослідними установами, але і провідними іноземними компаніями (Schlumberger, Halliburton та ін.).