У фокусі уваги - перспективи галузі

Представники будівельних компаній Івано-Франківська відвідали Івано-Франківський національних технічний університет нафти і газу. В Інституті архітектури, будівництва та енергетики, за ініціативи Студентської ради, гості зустрілися з юнаками та дівчатами, які мріють пов’язати своє майбутнє з галуззю, яка, очевидно, стане у повоєнний час однією з провідних у країні.

Розмова була цікавою та корисною. HR директор "Blago developer" Вікторія Нагорна (Будівельна компанія "Благо"),  директор фірми ТОВ "Укртехінжиніринг" Володимир Кавінський та  власник компанії "Будівництво приват будинків, ремонт під ключ" Марат Воробйов  розповіли про особливості роботи організацій, які вони представляють, напрямки розвитку і перспективи будівельного ринку міста.

Йшлося про те, які працівники потрібні нині роботодавцям, які є перспективи росту й можливі заробітки, наводились приклади співбесід із кандидатами на посади.

Студенти, які взяли активну участь у заході, отримали подарунки від компанії "Blago developer".