Тренінг на тему: «Грантові можливості для бізнесу»

photo_2023-10-19_18-42-21_0.jpg

photo_2023-10-19_18-42-28 (2)_0.jpg

photo_2023-10-19_18-42-28_0.jpg

Студенти другого (магістерського) рівня освіти ОП «Менеджмент та адміністрування» та ОП «Проєктний менеджмент» мали можливість доєднатися до он-лайн тренінгу «Грантові можливості для бізнесу», який провела тренер-практик Ірина Фіщук.
Під час тренінгу тренерка розказала про проєктні можливості для осіб, які планують розпочати власну справу або ж у процесі пошуку фінансів, про те, як:

• Як правильно складати грантові заявки для успішного отримання фінансування.
  • Які гранти підходять для різних видів бізнесу і які вимоги до них.
  • Як уникнути поширених помилок при подачі грантових заявок.

Студенти мали унікальну можливість закріпити теоретичні знання отримані під час навчання на тренінгу виконуючи практичні завдань.

Захід проведено в рамках реалізації проєкту «Ridni — центр взаємодії релокованого та місцевого бізнесу» реалізується ГС «Дорога смаку Прикарпаття» в межах проєкту «Фенікс», що виконується Фонд Східна Європаза підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine.