Свіжий вітер інновацій – у вітрила економіки

Організації інноваційного розвитку підприємства була присвячена сьогоднішня онлайн-лекція директорки Інституту економіки на менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професорки кафедри фінансів Л.Т.Гораль. Тема особливо цікава в період економічної кризи, яку зараз в той чи інший спосіб намагаються долати всі країни, а надто – для України, перед якою постають серйозні проблеми в енергетичному секторі, з огляду на перспективу відкриття газогону «Північний потік-2». І тільки інноваційний шлях розвитку вітчизняної економіки може забезпечити поступ держави.

Участь у заході керівника Центру навчання та розвитку при АТ «Івано-Франківсьгаз» Роксолани Міщук (до речі, випускниці ІФНТУНГ) перетворила його на надзвичайно цікаву й живу, наповнену прикладами практичного досвіду зустріч. Студенти отримали змогу на власні очі побачити, що означає впровадження технічних і управлінських інновацій у виробничий процес. Адже зміни, яких зазнала колишня «газконтора» радянських часів, вражають.

Власне, й така зустріч теж стала можливою, завдяки інноваційним рішенням у царині підготовки й підвищення кваліфікації кадрів товариства. Саме із середовища його співробітників виходять тренери, які навчають фахівців галузі не тільки з Прикарпаття, але й всієї України. Це значно підвищило ефективність роботи працівників.

На вістрі часу – редизайн газової системи, експерименти з впровадження водневих технологій, що безпосередньо перетинаються з науковими інтересами колективу ІФНТУНГ. Також гостя зустрічі розповіла про перший в Україні метрологічний центр групи РГК, модернізацію аварійно-диспетчерських служб, реконструкцію складів тощо.

Організатори зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю, яка буде, безумовно, корисною для вихованців ІФНТУНГ, з яких багато хто свого часу будуватиме кар’єру саме в АТ «Івано-Франківсьгаз».