СТУДЕНТИ ПУА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Студенти та студентки бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ разом зі заступником директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Богданом Гривнаком взяли участь у загальноміських меморіальних заходах на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цьогоріч минає вже 10 рік з часу трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві, коли лише в один день загинуло 48 осіб. Саме їх разом з іншими загиблими впродовж зими 2013-2014 років учасниками Революції Гідності назвали Небесною Сотнею.

У 2024 році пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні вшановується під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!». Ми переконані, що наші здобувачі та здобувачки будуть продовжувати відстоювати демократичні цінності та євроінтеграційний вектор України і завжди пам’ятатимуть про подвиг Небесної Сотні.

Слава Україні! Героям Слава!