СТУДЕНТИ ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЇ ВІД «УКРНАФТИ»

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЇ ВІД «УКРНАФТИ»

У рамках угоди про співпрацю між ПАТ «Укрнафта» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу започатковано спеціальну програму заохочення студентів, що є ще одним важливим кроком у розширенні взаємовигідних відносин з провідною нафтовою компанією України.

Стипендіальна програма компанії для кращих студентів вишу свідчить про її зважену кадрову політику, розуміння того, що «люди – основний актив компанії, тому важливо мотивувати студентів ставати кращими, привести у галузь більше хороших спеціалістів».

29.03.2024 р. пройшов завершальний етап на отримання стипендії від компанії у весняному семестрі. Стипендіатами стали: Гриців Сергій (гр. НЗГ-20-1) та Протас Андрій (гр. НЗФ-20-1). Вітаємо переможців.