Студентський гурток "Енергетика майбутнього"

Маємо чудову новину! Кафедра «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» розширює горизонти своєї освітньої діяльності. Відповідно до наказу №253 (14.09.2023 ІФНТУНГ) на нашій кафедрі створений студентський гурток наукового та інженерного спрямування, керівником даного гуртка призначено доц. каф. ЕМТД Яворського А.В. Студентів-гуртківців чекають не тільки наукові дослідження а й інженерні тренінги з практичними лайфхаками. Зокрема тема першого інженерного тренінгу надзвичайно актуальна  -  «Енергетичне виживання. Резервне електропостачання 2.0». Отож радо запрошуємо усіх зацікавлених студентів доєднатися до роботи гуртка!!!
P.S. Для того, щоб долучитись до роботи гуртка, необхідно написати заяву, яку передаємо доц. Яворському А.В. (ауд.9203).  Бланк заяви, календарний план гуртка і інші документи розміщені за посиланням