Студентський гурток - зустріч 11.03.2021 р.

11 березня 2021 р. в межах  роботи студентського гуртка кафедри менеджменту та адміністрування відбулася зустріч студентів спеціальності «Менеджмент» та випускниці кафедри менеджменту та адміністрування, тепер аспірантки нашої кафедри, Савчук Світлани. Пані  Світлана підняла питання щодо необхідності вищої освіти в епоху цифровізації, оскільки сфера її наукових та практичних інтересів стосується процесів цифровізації. Презентація матеріалу щодо цифровізації освіти, аргументів «за» і «проти» вищої освіти в умовах цифровізації викликало жваву дискусію між учасниками гуртка, спікеркою та викладачами, які доєдналися до зустрічі. Дякую нашій молоді та колегам за співпрацю! З найкращими побажаннями, керівник гуртка, Іванна Запухляк!

11.03.2021​​​​​​​