Студентська конференція '21

Другого квітня 2021 року кафедрою Менеджменту та адміністрування була проведена студентська науково-технічна конференція. Обговорення наукових тем відбувалося досить жваво, оскільки кожен зі студентів представив цікаве актуальне дослідження, яке може бути достойно представлене на конференціях міжнародного масштабу. За комплексом показників: науковість, власні дослідження, проведення анкетування/опитування, актуальність проблематики в менеджменті, ораторське мистецтво, подача матеріалу, участь в обговоренні, повнота відповідей на запитання, оригінальність було визначено такі місця:

1 місце: Шиптур Олександра Вікторівна, МН-17-1. «Концепція самоменеджменту очима студентів». Науковий керівник: Овецька Ольга Валеріївна.

2 місце:

Сабадош Вікторія Владиславівна, МН-19-2. «Сучасні методи удосконалення управління персоналом підприємства на засадах контролінгу». Науковий керівник: Петрина Марія Юріївна

Широка Христина Володимирівна, МНм-20-1. «Смарт-спеціалізація як фактор економічного зростання». Науковий керівник: Полянська Алла Степанівна

Також організаторами визначено наступні номінації для решти учасників:

Винничук Роксолана Василівна: заслужений еко-магістр кафедри.

Плисюк Олена Володимирівна: креативний менеджер щастя.

Стоколоса Христина Андріївна: експерт онлайн комунікацій.

Кукудяк Надія Володимирівна: фахівець енергетичних проектів.

5​​​​​​​