СТУДЕНТКА ПУА СТАЛА ОДНІЄЮ З ПЕРЕМОЖНИЦЬ МОЛОДІЖНОГО КВЕСТУ З НАГОДИ СТВОРЕННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Вже традиційно, 5-го жовтня, в Івано-Франківську відбувся 8-ий Інтелект крос – молодіжний квест з нагоди створення Івано-Франківської територіальної громади.

У складі об’єднаної команди ІФНТУНГ в молодіжному квесті взяла участь студентка бакалаврату з публічного управління та адміністрування Тетяна Дворська.

Як розповідає Тетяна, «було 11 локацій (спортивні, логічні, різні кросворди та ребуси, а також завдання від організації «Пласт»). Цьогоріч квест був пов'язаний зі збереженням здоров'я та профілактикою ВІЛ/СНІД інфекції, а тому багато питань стосувалися саме цієї тематики. Ми з друзями зайняли 3-тє місце, отримали грошову винагороду, кубок і медалі».

Бажаємо Тетяні та усім нашим студентам і студенткам продовжувати бути активними як в освітньому процесі, так і в позауніверситетському житті.