Студенти спеціальності «Публічного управління та адміністрування» у студентському самоврядуванні ІФНТУНГ

​​​​​​​Наші студенти не тільки багато часу приділяють навчальному процесу, але й є активними учасниками студентського життя в ІФНТУНГ та беруть участь у студентському самоврядуванні як Інституту гуманітарної підготовки і державного управління, так і університету. Зокрема: Маріуц О. (ст. гр. ПУА-20-1) – голова культмасового відділу студентського парламенту ІФНТУНГ; Аршулік О. (ст. гр. ПУА-18-1) – заступник голови студентської ради студмістечка; Коцеловська Н. (ст. гр. ПУА-19-1) – заступниця голови студентської ради ІГПДУ; Мельник Є. (ст. гр. ПУА-19-1) – заступниця голови профбюро ІГПДУ; Буртик В. (ст. гр. ПУА-20-1) – членкиня медіа сектору студентського парламенту; Василечко В. (ст. гр. ПУА-20-1), Коцан Т. (ст. гр. ПУА-19-1) та Приймак Н. (ст. гр. ПУА-17-1) – профорги ІФНТУНГ.