Студент ІФНТУНГ виборов «золото» на чемпіонаті України з кікбоксингу

З 27 по 30 квітня у м. Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Збірна команда Івано-Франківської області посіла 9-е загально-командне місце серед 20 областей України.

Спортсмен ВПВГО «Федерація кікбоксингу України «WAKO» в місті Івано-Франківську, студент гр. КІ-22-2 Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського1 національного технічного університету нафти і газу Арсен Онуфрак (LK-57 кг, тренер – Данищук С. Ю.) приніс своїй команді "золото" і став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділі програми Лоу-кік.

Окрім золотої медалі, завойованої студентом ІФНТУНГ, команда виборола   три «срібла» та чотири «бронзи».

Університет вітає збірну команду Івано-Франківщини з високими результатами. Університетська спільнота пишається також спортивними успіхами свого студента Арсена Онуфрака та бажає йому нових спортивних досягнень!