Студент ІФНТУНГ – бронзовий призер Чемпіонату світу з таеквон-до

Днями завершився Чемпіонат світу з таеквон-до, який проходив в м.Тампере, Фінляндія. У змаганнях взяли участь 1 200 спортсменів із 63 країн світу.

1Студент-першокурсник Інституту архітектури, будівництва та енергетики Олексій Лис у складі чоловічої юніорської команди України (Липовецкий Денис, Гаєнко Артем, Самбуров Артем) здобув бронзову медаль на Чемпіонаті світу з таекван-до!

Вітаємо! Разом – до нових перемог!

Відзначимо, що загалом представники України здобули 21 медаль на чемпіонаті. Це найуспішніший виступ нашої команди на світових першостях. Так, з доробком 10 золотих, три срібних та вісім бронзових медалей, спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-до зайняли друге загальнокомандне місце. Розподіл призових місць ЧС-2023: