Справжня цінність публічного виступу. Самопрезентація

«Справжня цінність публічного виступу. Самопрезентація» за такою темою 29 березня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Лідерство та особистісний розвиток» (керівник курсу доц. Катерина ЛИСЕНКО-ГЕЛЕМБ’ЮК) за ініціативи завідувачки кафедри підприємництва та маркетингу Ірини ПЕРЕВОЗОВОЇ для  студентів ОП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність",  "Маркетинг", а також всіх зацікавлених здобувачів, був проведений практичний тренінг.

Спікер: Моспанюк Оксана Анатоліївна - керівник відділу проектів РК "Західний полюс" та ТРК "Канал-402", виконавча директорка ГО «Медіа ІФ», понад 20 років практичної участі в медіапроєктах, понад 1000 проведених інтерв’ю.

Як при виступі продемонструвати свою здатність до прийняття відповідальних і складних рішень, готовність нести за них належну відповідальність?
Як підтвердити при виступі свою здатність вести за собою людей на абсолютно добровільних засадах?
Який вплив харизми і природної сили впливу на слухачів?
Як презентувати себе найкращим чином перед роботодавцями, інвесторами, командою?
Ці питання  та багато інших були пропрацьовані в форматі інтерактивних вправ разом із запрошеною експерткою Оксаною МОСПАНЮК.