Семінар на базі інноваційного підприємства RGC METERING

9.06.23 викладачі кафедри менеджменту та адміністрування, які забезпечують освітні програми «Менеджмент та адміністрування» та «Проектний менеджмент» та студенти другого магістерського рівня зазначених ОП, провели семінар на базі інноваційного підприємства RGC METERING.

Учасники семінару ознайомилися з практичним застосуванням теоретичних знань отриманих при вивченні дисциплін «Ділове адміністрування: управління якістю», «Управління якістю», «Розвиток та навчання персоналу», «Управління змінами» та інших дисциплін магістерського рівня.

Слухачі магістерського рівня мали можливість побачити комплексну реалізацію компетентностей сучасного менеджера, які вони набувають у процесі вивчення обов’язкових та вибіркових дисциплін в розрізі освітніх програм магістерського рівня спеціальності 073 «Менеджмент».