Робоча зустріч представників ІГКР та Держпродспоживслужби

22 грудня 2023 р. в Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулась робоча зустріч представників ІГКР та Держпродспоживслужби, присвячена питанням впливу дискримінаційної реклами на студентську молодь в умовах військового сьогодення. В зустрічі прийняли участь очільниця регіонального представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами у Івано-Франківській області, завідувачка кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, д.е.н., професорка Ірина ПЕРЕВОЗОВА, завідувачка кафедри економіки і торгівлі Волинського національного університету імені Лесі Українки, д.е.н., професорка Олена ПАВЛОВА, Головний спеціаліст сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Тетяна ГВОЗДЕЦЬКА, професор кафедри економіки і торгівлі Волинського національного університету імені Лесі Українки д.е.н., професор Костянтин ПАВЛОВ, к.е.н., професор кафедри маркетингу Луцького національного технічного університету Сергій ВОЙТОВИЧ.

На зустрічі обговорено експертні заключення ІГКР через призму змін в рекламному законодавстві України, зокрема, щодо порушень Стандарту «Недискимінаційна реклама за ознакою статі», опрацьовано зміни у законодавчому полі реклами в Україні, результати досліджень використання сексистського контенту в соціальній рекламі та проаналізованих ключових тематичних та структурних змін в регіональних рекламних сюжетах із початком повномасштабного вторгнення. Детальніше http://surl.li/orqrl

За результатами зустрічі погоджено організацію спільних методичних рад Головних управлінь Держпродспоживслужби у Волинській та Івано-Франківській областях та зазначених ЗВО для напрацювання методичних матеріалів для окремих освітніх компонентів ОП «Маркетинг», ОП «Підприємництво та торгівля», ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».