На кафедрі завершили роботу екзаменаційної комісії по захисту бакалаврських робіт студентами денної та заочної форм навчання за наступними спеціальностями кафедри:

172   «Телекомунікації та радіотехніка»

Голова ЕК:  начальник технічної служби ІФФ АТ «Укртелеком» Василь Фурик.

Члени ЕК: зав. кафедри, проф. Леонід Заміховський (заст. Голови комісії), проф. Юрій Стрілецький, доц. Анна Воропаєва.

126   «Інформаційні системи і технології»

Голова ЕК: технічний директор компанії «COAX Software» Іван Веркалець.

Члени ЕК: зав. кафедри, проф. Заміховський Л.М. (заст. Голови комісії), доценти Сергій Зікратий, Олена Заміховська.

151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (освітня програма «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика»).

Голова ЕК: заступник директора ТОВ «Західний Інженерно - Технічний Центр» Михайло Варгола.

Члени ЕК зав. кафедри, проф. Заміховський Л.М. (заст. Голови комісії), доценти Ростислав Скрип’юк, Микола Николайчук.

В роботі комісії приймав участь Роман Симець – начальник відділу АСУ ТП АТ «Укртранснафта» (м. Київ)

Секретар екзаменаційних комісій-провідний інженер Центру «Індустрія 4.0» Мар’яна Криль.

Детальніше за посиланням: Результати роботи екзаменаційних комісій кафедри Інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем.

• ""