Програма подвійних дипломів поповнилась новою освітньою програмою

В межах реалізації проєкту подвійних дипломів, до якого одним з перших долучився Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, партнери ініціативи Twinning – ІФНТУНГ та  LSBU (London South Bank University) розробили освітню програму «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики»

Перший набір успішно відбувся восени 2023 року й майбутні фахівці вже активно опановують необхідні компетентності. Під наставництвом українсько-британської1 академічної спільноти магістранти вивчають енергетику, підприємництво, IT, дослідження та інновації, контроль і управління якістю, гуманітарні дисципліни.

За результатами навчання молодь володітиме знаннями та навичками, які сприятимуть стійкості в енергетичному секторі.

Для партнерів це – чудовий старт проекту. Бажаємо подальшої продуктивної співпраці!

Нагадуємо, що ця магістерська ОП викладається на базі ІФНТУНГ англійською мовою та орієнтована на перетин двох галузей, які зараз є надзвичайно актуальними: інформаційні технології й енергетика.

Детальніше ознайомитися з програмою подвійних дипломів ІФНТУНГ та London South Bank University можна за посиланням https://it4see.nung.edu.ua

Акутуальні новини