Продовжуємо співпрацю!

Новостворена кафедра посилює контакти зі стейкхолдерами освітнього процесу.

У четвер, 26.10. 2023 р. відбулася робоча зустріч в.о. зав.кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку доцента Коробейникової Я.С. з начальником департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації Зрайком О.Г.

В ході зустрічі були обговорені питання співробітництва кафедри та департаменту стосовно проходження виробничих практик студентів кафедри в управлінні євроінтеграції громад і туризму, участі студентів та викладачів кафедри у спільній проєктній діяльності, наприклад, у конкурсі студентських стартапів, було також обговорено шляхи підвищення якості підготовки фахівців з туризму, необхідності посилення мовних компетенцій випускників, здатності вести туристичний напрям роботи в ОТГ. Проаналізовано тенденції розвитку спеціальності "Туризм і рекреація", особливості  ринку праці для майбутніх випускників освітніх програм кафедри ТРРР, зокрема ОПП  "Міжнародний готельно-туристичний бізнес", ОПП "Туризм".

Кадровий склад кафедри дозволяє реалізовувати спільні проєкти навчання в громадах, проєктах розвитку туризму в ОТГ.