"Позиція Галичини"

14 грудня у прямому ефірі ток-шоу «Позиція Галичини» відбулось обговорення про бюджетні перспективи на 2022 рік. Для обговорено запропоновані наступні теми:

• Які головні пріоритети закладено в державний та обласний кошториси?
  • Чого варто очікувати підприємцям і роботодавцям?
  • Як це вплине на розвиток громад і місцевого самоврядування загалом?
  • Чи вистачить коштів на фінансування медицини і соціальних програм?

Гостями студії виступали:

• Ірина Мацькевич — директорка департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА.
  • Назарій Іванів — голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
  • Юрій Соловей — народний депутат 8 скликання.
  • Юрій Стефанчук — виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.
  • Володимир Дзьомбак — заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.
  • Володимир Корженьовський — директор департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.
14-12-114-12-2

Однак, надзвичайно приємною новиною для всіх нас виявилось те, що серед великого кола експертів, яких запросили до обговорення, були студенти Інституту економіки та менеджменту — Анастасія Бєлова (студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ІФНТУНГ) та Анна Яремко (студентка кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ).

Дискусія видалася дуже цікавою та жвавою. Усі ми дійсно пишаємося нашими студентами!