Поєднання теорії з практикою

28 і 29 вересня 2023 р. в контексті дисципліни «Основи маркетингової діяльності» для студентів 1 курсу спеціальностей 075 «Маркетинг» (гарант к.е.н., доц. Надія ДАЛЯК) та дисципліни «Основи бізнесу» для студентів 1 курсу спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» (гарант к.е.н., доц. Сергій ПОБІГУН) д.е.н., проф. Ірина ПЕРЕВОЗОВА та к.е.н., доц. Тетяна ШЕПЕЛЬ провели заняття на базі Івано-Франківського Центру надання адміністративних послуг. Заходи відбулися завдяки щирій гостинності директора Департаменту адміністративних послуг м.Івано-Франківська - Богдана ПИТЕЛЯ та його заступниці - Оксани СТАНІСЛАВСЬКОЇ. Здобувачі освіти не лише довідалися про особливості роботи організації, широкий спектр адміністративних послуг для різної групи громадян, про налагоджену систему підвищення доступності та якості державних послуг, але й довідались про створення прозорої та багаторівневої системи врядування, яка реагує на потреби населення.​Особливу увагу в процесі занять було приділено механізму відкриття власної справи: від організаційно-правових форм підприємницької діяльності до покрокового алгоритму їх реєстрації тощо. ​​​​ ​​​Саме завдяки гармонійному поєднанню теорії з практикою, партнерству Івано - Франківського національного технічного університету нафти і газу та Центру надання адміністративних послуг міста, здобувачі освіти будуть збагачуватисвої знання і, надалі, впроваджувати їх реалізацію своїх бізнес-проєктів, формувати економічне майбутнє України.

Дякуємо незламним воїнам України за чисте небо та надану можливість сприяти українській молоді розвиватися та виборювати Перемогу! Кожен на своєму фронті.