Поморська Академія оголошує про початок набору студентів на осінній семестр

Поморська Академія (Поморський університет зі травня 2023 р.) оголошує про початок набору студентів на осінній семестр 2023/2024.

Для участі в студентській мобільності (програма обміну) прохання для всіх бажаючих взяти участь у семестровому навчанні, до 30 червня 2023 року заповнити реєстраційну форму.

Студенти, які заповнили реєстраційну форму необхідно буде зареєструватися в системі он-лайн рекрутація.  Доступ до он-лайн в системі "Рекрутація" буде доступний з 19 червня і до 25 серпня.

Участі в семестровому навчанні мають змогу взяти студентки/ти всіх спеціальностей ІЕМ, які закінчують 2-ий курс і переходять 3-й курс, а також студентки/ти, які закінчують 3-й курс і переходять на 4-й курс, і мають рейтинг 75 балів і вище.
З 2023 навчального року збільшується оплата за проживання у гуртожитку до 150 злотих за один місяць.

Додаткова інформація новин: