Плануйте своє майбутнє з ІФНТУНГ!

До цього заохочували майбутніх абітурієнтів всі локації у фоє перед Актовою залою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, де сьогодні, 2 грудня, відбувся «День відкритих дверей – 2023». А й справді, двері за свої лаштунки відчинили всі навчально-наукові структури: Інститут1 нафтогазової інженерії (ІНГІ), Інститут інженерної механіки та робототехніки(ІІМіР), Інститут архітектури, будівництва та енергетики (ІАБЕ), Факультет природничих наук (ФПН), Інститут інформаційних технологій (ІІТ), Інститут економіки та менеджменту (ІЕМ), Інститут гуманітарної підготовки та державного управління(ІГПДУ). Майбутні абітурієнти мали можливість оцінити матеріально-технічну базу та актуальність освітніх програм, які можна було не лише побачити, але й спробувати включитись у певний процес.

7Привітав присутніх ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик. Він презентував короткий нарис з історії університету, наші досягнення та здобутки. Відтак очільник ІФНТУНГ зазначив, що метою заходу є  зорієнтувати сьогоднішнього випускника у величезній палітрі професій та ЗВО: «Ми хочемо, щоб наш майбутній студент знав, що приходить в університет за знаннями, за професією, за працевлаштуванням за фахом. Ми хочемо, щоб абітурієнт свідомо робив свій вибір, з розумінням затребуваності його фаху для майбутньої відбудови України, для її енергетичної незалежності, для своєї реалізації. Університет готовий зробити для успішного становлення свого випускника все: бо ми маємо досвід, ми маємо відповідну2 сучасну матеріально-технічну базу, інноваційні технології, надійних партнерів, які підтримують університет та охоче працевлаштовують його випускників, Не маю сумнівів, що ваш старт з нашим університетом буде успішним».

3Гості мали нагоду поспілкуватись з партнерами ІФНТУНГ, які активно долучаються до формування освітніх програм, наукової діяльності університету  та працевлаштування випускників. Вперше цього року абітурієнти мали змогу почути окремі локальні історії успіху випускників університету різних років та спеціальностей, які сьогодні працюють на керівних посадах у великих енергетичних та будівельних компаніях, в економічних структурах громади   або самі започаткували власну справу та мають успішний бізнес. Всіх їх об’єднує партнерство з ІФНТУНГ.  Так, випускник ІІМіР Юрій Власюк  став завідувачем відділу автотехнічних досліджень та4 криміналістичного дослідження транспортних засобів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; випускник ІНГІ Тарас Гнатюк очолив відділ розробки родовищ ТОВ «ЕКСПЕРТ ПЕТРОЛЕУМ Україна»;  випускники ІАБЕ Андрій Грабчук став 5начальником відділу стратегічного планування і аудиту АТ  «Прикарпаттяобленерго», а Максим Бартко – керівником MBA DEVELOPMENT; випускники ФПН Арсен Пукіш (випускник кафедри екології) обіймає посаду начальника Служби охорони довкілля і моніторингових досліджень НДПІ ПАТ «Укрнафта», а Андрій Клюка (випускник кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ) – провідного інженера-геолога Департаменту розробки родовищ з комплексного керування фондом свердловин, НДПІ ПАТ «Укрнафта»; випускники ІЕМ Марта Шкварилюк працює головним економістом відділу планування та аналізу бюджету фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, а Тарас6 Войтків став співзасновником ТОВ «КОФІ ЛАБ ГРУП». Міжнародного рівня досяг випускник ІГПДУ Віталій Запухляк, який став Почесним Консулом Республіки Хорватія у західному 8регіоні. Ну й, звісно, випускники ІІТ – Андрій Босацький (головний спеціаліст ТОВ «ВОТУМ») та Володимир Якубовський (Chief Delivery Officer, компанія Blackthorn Vision). Всі вони одностайні у думці, що не помилились з вибором фаху та університету, що ІФНТУНГ дав їм не лише гідні знання для карколомної кар’єри, але навчив постійно вдосконалюватись, саморозвиватись та йти до поставленої мети. Випускники представили свої інститути та переваги компаній, в яких працюють, та заохочували майбутніх вступників планувати своє професійне майбутнє з ІФНТУНГ.

В рамках Дня відкритих дверей відбулись нагородження переможців "Молодіжного екофоруму - 2023".9

Варто додати, що активну участь у проведенні заходу брало студентське самоврядування – Студентський парламент  та Студентський профком, діяльність яких високо цінує ректор університету Ігор Чудик. Очільник університету надзвичайно демократичний у спілкуванні з молоддю, добре розуміє проблеми студентів, заохочує їх до активного студентського життя: адже ІФНТУНГ – то його alma mater.

П. С. Наприкінці заходу ректор сфотографувався із Університетським талісманом – Грифоном.