Пізнавальне заняття безпосередньо на річці Бистриця-Солотвинська (за модулем "Гідроенергетика")

Новини освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики"

Вважаємо, що найкращому розумінню фізичних процесів відповідає реальний експеримент, а не абстрактне уявлення. А ще краще, коли заняття проходить цікаво, весело і сприяє умінню працювати в команді.

Студенти, які навчаються за освітньою програмою "Інженерія відновлюваної енергетики" в рамках дисципліни "Гідроенергетика, біоенергетика та низькопотенційні джерела енергії" разом з викладачами Ірина Савчин та Vitalii Tsykh провели заняття безпосередньо на річці Бистриця-Солотвинська (за модулем "Гідроенергетика").

Студенти практично вимірювали швидкість потоку річки, розраховували поперечний переріз річки з метою подальшого оцінювання витрати на конкретній ділянці. Це дає можливість на практиці спробувати оцінити доцільність розвитку малих ГЕС на прикладі Бистриці-Солотвинської.

А як у вас проходять заняття в університеті?