А ПАРИ З ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН МОЖУТЬ БУТИ ЗОВСІМ НЕ НУДНИМИ!

Дисципліна «Утилізація відходів» досить складна і технічно насичена, але вивчати її можна по-різному, навіть у Геологічному музеї!

Так, студенти групи ЕКО-21-1 і доцент кафедри екології Марія Орфанова спробували дослідити звідки ж виникають відходи. Тож вони відправились у Геологічний музей, де завідувачка Олександра Палійчук показала корисні копалини і розповіла цікаві факти про казкові мінерали, які можуть іноді «ховатись» від відвідувачів. Студенти були враженні різноманітністю колекції та представленими яскравими та рідкісними експонатами!

Але ж до чого тут утилізація відходів? Марія Орфанова розповіла, яким чином видобувають і потім перероблюють корисні копалини, при яких процесах утворюється найбільша кількість відходів. Студенти змогли побачити, як гірська порода з мінералом гранат перетворилась на готовий продукт  – гранатовий концентрат, та на відходи – хвости збагачування.

• А ПАРИ З ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН МОЖУТЬ БУТИ ЗОВСІМ НЕ НУДНИМИ!