Основи наукових досліджень

23.02.2024 р. професорка Теодозія Яцишин провела відкриту лекцію "Основ наукових досліджень" для студентів спеціальності 183-Технології захисту навколишнього середовища. Завдяки своєму досвіду та глибоким знанням у галузі, професор Теодозія Яцишин відкриває студентам передові підходи та методології в наукових дослідженнях, охоплює широкий спектр тем, від основних принципів наукових досліджень до складних питань етики в науці. Вона акцентує увагу на важливості формулювання гіпотез, збору та аналізу даних, а також на важливості критичного мислення в науковій роботі.
Однією з ключових особливостей лекції є високий рівень інтерактивності. Професор Яцишин заохочує студентів до активної участі, використовуючи питання та завдання для стимулювання критичного мислення та глибшого розуміння предмету.