Організація стартапу - в практичній площині

Сьогодні (01 листопада 2023 року) доцентом кафедри підприємництва та маркетингу Обельницькою Х. В. проведено пару для здобувачів третього курсу в межах вибіркової дисципліни із загальноуніверситетського каталогу "Організація стартапу" у "Центрі інноваційного розвитку" ІФНТУНГ.
Завдяки презентації свого досвіду директором  Корнутою В. А. студентам вдалося побачити можливості Центру інноваційного розвитку для організації стартапу, а саме:
- наявні місця із готовим до роботи обладнанням та інструментом;
- фахова команда експертів, які допоможуть на сучасному рівні реалізувати ідею;
- доступ до створення фізичного прототипу для стартапу завдяки 3D- принтерам, різним фрезам, верстатам, інструментам верстки, наборам ручного інструменту.
На прикладі побачено та почутого про обладнання вдалося проілюстровати практико-орієнтований підхід у навчанні, студенти зацікавилися у інженерних можливостях відвіданої лабораторії та задумалися - як скористатися ними для підсилення своєї ідеї стартапу для пітч-деку.