Оксфордські дебати серед здобувачів вищої освіти!

30 травня могло відбутися чергове заняття з дисципліни вільного вибору «Емоційний інтелект», але пара перетворилася на справжнісінький один день з життя Британського Парламенту🇬🇧. Завдяки ініціативі доцента кафедри ПУА, кандидата наук з державного управління Олега Серняка студенти та студентки 14-ти спеціальностей університету мали змогу потренували свої навички публічної дискусії у форматі Оксфордських дебатів.

Тема дебатів була обрана досить провокативна та у дусі актуальної останній рік тези «не на часі», а саме: «Зараз варто планувати післявоєнне відновлення України🇺🇦?!»

Як і зазвичай у дебатах, була команда здобувачів, яка підтримувала цю тезу, та команда, яка її заперечувала.

Важливо, що частина студентів через свою відсутність в Україні не змогла фізично долучитися до участі в дебатах, але завдяки технологіям дистанційного навчання вони доєдналася до заходу у ролі «нейтральної аудиторії».