Облік газу в ракурсі юридичному

Проблеми обліку газу – на  вістрі уваги українського суспільства, а надто –  фахівців галузі. Саме тому Незалежний інститут судової експертизи зібрав їх на вебінар, учасники якого зосередились на юридичному обгрунтуванні  правильності вирішення спірних питань з обліку природного газу.

Такий захід проводився в Україні вперше.  В якості доповідача на нього було запрошено завідувача кафедри метрології на інформаційно-вимірювальної техніки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проф. О.Є.Середюка. Слід зазначити, що Орест Євгенович – єдиний фахівець, доктор технічних наук у країні, компетентний  вчений в проблематиці метрологічного забезпечення засобів обліку природного газу.

На вебінарі він висвітлив питання експертизи щодо достовірності обліку газу та вивчення параметрів роботи газових лічильників, експертизи щодо визначення технічних та метрологічних характеристик побутових лічильників газу, а також методів визначення розміру виробничо-технологічних витрат та втрат оператора газорозподільних мереж.

В онлайн-режимі учасники вебінару порушили низку актуальних професійних питань, з якими вони стикаються у повсякденній виробничій діяльності, на які отримали кваліфіковану відповідь.