Обласна геологічна конференція відбулась!

16 травня 2023 року відбулась 45-а обласна геологічна конференція. Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді  та за підтримки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сприяли проведенню цьогорічного заходу.

Представниками від університету виступили Хомин Володимир Романович - професор, доктор геологічних наук, завідувач кафедри загальної, інженерної геології та гідрогеології та Горванко Галина Денисівна - доцент, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри загальної, інженерної геології та гідрогеології.

Учасниками заходу були учні та вихованці різних закладів освіти нашої області.
На відкритті змагань юних геологів нашої області привітали Косило Михайло Юрійович – кандидат педагогічних наук, доктор філософії, Заслужений працівник освіти України, директор Івано-Франківського облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Хомин Володимир Романович - професор, доктор геологічних наук, завідувач кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Призерами конференції стали:
- І місце – команда Джурівського ліцею Снятинської міської ради (керівник – Чобан Роман Дмитрович);
- І місце – геологічний загін «Андезит», Центру позашкільної роботи Коломийської міської ради (керівник – Приймак Микола Теодорович);
- ІІ місце – вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» ІФОДЦТКУМ, що діє при Яблунському ліцеї Солотвинської селищної ради (керівник - Лешко Ганна Василівна);
- ІІ місце - вихованці Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради та Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради (керівник - Кречко Зорина Іванівна).

• Фото