Обговорення змін до ОПП та навчальних планів

29 березня 2022 року відбулось робоче міжкафедральне засідання гарантів освітньо-професійних програм, завідувачів кафедр, викладачів. На зустрічі обговорювали результати опитувань здобувачів освіти та пропозиції щодо змін балансу аудиторних годин окремих дисциплін. На зустрічі були присутні: доц. Побігун С. А. (гарант ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"), доц. Хома С. В. (гарант ОПП "Облік та оподаткування"), доц. Метошоп І. М. (гарант ОПП "Економіка бізнесу"), доц. Паневник Т. М. (викладач дисципліни «Управлінська економіка»), доц. Витвицька О. М. (викладач дисциплін «Вища математика», «Дослідження операцій»), доц. Галюк І. Б. (викладач дисципліни «Менеджмент»), проф. Сімків (завідувачка кафедри теорії економіки та управління»), доц. Степанюк О. С. (кафедра обліку та оподаткування).