Обговорення проміжних результатів та перспектив проєкту з експертами

27 жовтня 2020 року професор кафедри публічного управління та адміністрування Мар’яна Орлів презентувала проміжні результати реалізації україно-литовського проєкту під час засідання Постійної комісії Вченої ради Національної академії з координації надання методичної допомоги регіональним та галузевим закладам підвищення кваліфікації на тему: “Трансфер освітніх інновацій у підвищення кваліфікації публічних службовців”.

Модератор заходу  – Голова Постійної комісії, директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, заслужений працівник народної освіти України, д.політ.н., професор, Валентина Гошовська.

У засіданні взяли участь члени Постійної комісії, зокрема представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби, директори регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, директори регіональних та обласних центрів підвищення кваліфікації, запрошені учасники, працівники Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів.

Учасники заходу підтримали ініціативу кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ щодо використання методології дизайн-мислення у розвитку компетентності публічних службовців. За результатами роботи схвалено відповідне рішення Постійної комісії та висловлено сподівання на подальшу координацію спільних зусиль та плідну співпрацю провайдерів освітніх послуг з підвищення кваліфікації щодо впровадження освітніх інновацій задля розвитку системи професійного навчання.